Artvin Çoruh Üniversitesi

Davet

Değerli Öğrenciler,

     Ulusal Çoruh Öğrenci kongresinin Artvin’de ilk kez düzenleyecek olmanın haklı gurur ve sevincini taşımakla birlikte, öncelikle siz değerli öğrencileri Artvin’de ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak isteriz.

     24-26 Nisan 2015 tarihinde düzenleyeceğimiz 1. Ulusal Çoruh Öğrenci Kongresi’ne sizleri davet etmek üniversitemiz için mutluluk ve onur kaynağıdır.

     Göğe komşu topraklar olan doğasıyla ve turistik yerleriyle adından sürekli söz ettiren Artvin ilinde sizleri misafir etmek istiyoruz.

     Artvin Çoruh Üniversitesi Şehir Yerleşkesinde bulunan Kongre ve Kültür Merkezimiz ve üniversitemizin sunduğu diğer olanaklar sayesinde, özellikle genç katılımcılar başta olmak üzere, tüm katılımcılara kongre süresince yapılacak olan sosyal aktivitelerle, sizlerin hoşça vakit geçireceği bir kongre programı sunmayı istiyoruz.

    Ulusal Çoruh Öğrenci kongresi Üniversitemizin Aktif Öğrenciler Topluluğu Öğrencileri tarafından organize edilmekte olup içeriği farklı, zengin bilimsel konuları içermektedir. Kongremizin katılımcılara fayda sağlayacağı arzusundayız.

24-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Artvin’de yapılacak 1. Ulusal Çoruh Öğrenci Kongresi’nde buluşmak dileklerimizle…

 

     Mustafa KILAVUZ                                              Yrd. Doç. Dr. Hatice İSKENDER

(Öğrenci Kurulu Başkanı)                                          (Düzenleme Kurulu Başkanı)