ENGLISH

Nature Journals All Veritabanı Erişimi

22 Ocak 2018, Pazartesi 371

 

nature academic journals all ile ilgili görsel sonucunature protocols ile ilgili görsel sonucunature methods ile ilgili görsel sonucu


 

 

 

Nature Journals All, Nature Methods, Nature Protocols, Nature Academic Journals ve Palgrave Macmillan Journals dergi grupları erişimimiz açılmıştır.

                                                   

Nature + Nature Methods + Nature Protocols (46 dergi): 2007 yılından günümüze erişim.

Palgrave Macmillan Journals (47 dergi): 1997'den günümüze erişim. 

Academic Journals (40 dergi): 1997'den günümüze erişim. 

 

nature academic journals all ile ilgili görsel sonucu

Nature dergisi 1869 yılında yayınlanmış, multi-disipliner alanda en önde gelen, haftalık, uluslararası bilimsel bir dergidir ve ‘’Nature Journals All ‘’ Dergi Koleksiyonu’nun merkezinde yer almaktadır. Nature Journals All Dergi Koleksiyonu klinik bilimler, fizik bilimleri ve yaşam bilimleri alanında, isminde ‘‘Nature‘‘ ibaresi geçen diğer yayınlar ile genişlemiş ve toplamda 46 dergiye ulaşmıştır. Nature Protocols ve Nature Methods yayınları da bu grupta yer almaktadır. Nature Journals Dünya’nın en yüksek etki faktörüne sahip dergi paketidir. Abonelik ile birlikte 2007 yılına kadar geriye dönük erişim sağlanır. 

Nature Journals Dergi Listesi

 

springer nature ile ilgili görsel sonucuNature Dergi Grubu tarafından isminde ‘’Nature‘‘ ibaresi geçmeyen ve bir paralel segmentte yayın hayatına devam eden ‘’Academic Journals All’’ koleksiyonu oluşturulmuştur. Klinik bilimler, fizik bilimleri ve yaşam bilimleri alanında toplamda 40 dergi içermektedir. Bu koleksiyon, birçok önde gelen akademik dernek/kuruluş ortaklıkları ile beraber yönetilmekte ve genişlemektedir. Abonelik ile birlikte 1997 yılına kadar geriye dönük erişim verilir.

Academic Journals Dergi Listesi

 

palgrave macmillan journals ile ilgili görsel sonucuPalgrave Macmillan Dergileri, Nature Dergi Grubu’nun ’’PMJ All’’ dergi paketini oluşturmaktadır. İktisat, ekonomi, finans, sosyal bilimler, hukuk, yönetim bilimleri, filozofi ve hukuk alanlarında yayın yapan 47 dergiden oluşmaktadır. 1997 yılına kadar geriye dönük erişim sağlanmaktadır. Abonelik ile birlikte 1997 yılına kadar geriye dönük erişim verilir. Erişim SpringerLink platformu üzerinden sağlanmaktadır.

 

Palgrave Macmillan Dergi Listesi

 

 

Detaylı Bilgi ve Önerileriniz için: 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Muhammet KIZIL

Tel: 04662151021  Dahili Tel: 1040 mail: library@artvin.edu.tr / muhammetkizil@artvin.edu.tr