Artvin Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Töreni Coşkuyla Kutlandı...

18 Haziran 2021, Cuma 805

 

Meslek Yüksekokulumuz 15. Dönem Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi...

Mezuniyet Töreni başlamadan önce salon pandemi kurallarına uygun bir şekilde hazırlandı ve program pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. Programa, Artvin Çoruh Üniversitesi Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet ERSOY ile Yüksekokul öğretim elemanları, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende mezun öğrenciler adına konuşma yapan Artvin Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı Programı birincisi Songül TANGU başta ailesi olmak üzere kendilerini yetiştiren bölüm öğretim elemanlarına ve arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Açılış konuşmasını yapan Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Yaşar KOBYA ise törene katılımlarından dolayı Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet ERSOY'a, davetlilere, meslektaşlarına, öğrenci ve velilere teşekkürlerini sundu. 15. dönemde mezun olacak öğrencilere başlayacakları yeni hayatlarında başarı temennisinde bulundu.

Meslek Yüksekokulumuz ve değerli öğrencilerimiz adına hazırlanmış sinevizyon gösterisinin ardından, bölümlerinde dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri, plaket, çeşitli hediyeler ve altından oluşan ödüllerin takdimi ile devam eden program, kep atma merasimi ile son buldu.

Mezuniyet törenimize sponsor olarak katılan ve desteklerini bizden esirgemeyen Kobyalar Group A.Ş. Sahipleri Mehmet KOBYA ve Güler KOBYA'ya, Mezuniyet Töreninin gerçekleştirilmesindeki katkılarından dolayı akademik, idari personelimize ve değerli öğrencilerimize şükranlarımızı sunarız.