Kampüste Yaşam

Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi

Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezimiz sempozyum, seminer, konser ve her türlü kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. 487 koltuk kapasiteli salon (15 Temmuz Milli İrade Salonu) ile konser, tiyatro ve kongre organizasyonlarında duyulan mekân ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca 130’ar kişilk 3 adet salon (mavi,kırmızı, yeşil), tiyatro ve konser grupları için 3 adet kulis, 3 adet prova odası, 3 adet atölye, 6 adet sanatçı odası, 2 adet yönetim odası, 1 adet toplantı salonu,1 adet çeviri ve projeksiyon odası ve 1 adet karşılama salonu ile hizmet vermektedir.

Kongre ve Kültür Merkezi Salon ücret  tarifesi 


Spor Tesisleri

Üniversitemiz Spor Salonu çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Basketbol, Voleybol, Hentbol vb. spor aktiviteleri yapılmaktadır. Salon içerisinde 4 soyunma odası, 1 hakem odası, bir sauna odası, bir buhar odası, 1 adet uluslararası standartlarda tırmanma duvarı ve 1 adet mücadele sporları salonu bulunmaktadır. Salonumuzun seyirci kapasitesi 1000 kişilik olup, uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabilecek standartlardadır.

Üniversitemiz Seyitler Yerleşkesinde 2 adet halı saha, 1 adet açık tenis kortu, 1 adet çok amaçlı saha yer almaktadır.

Hopa Yerleşkesinde de 1 adet halı saha ve 1 adet çok amaçlı saha 12.00 - 22.00 saatleri arasında öğrencilerimize ve personelimize hizmet vermektedir.

Halı sahalarımız ve çok amaçlı sahalarımız 12.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Açık Spor Sahaları Ücret Tarifesi 

Seyitler Yerleşkemizde 1 adet bay fitness salonu ve 1 adet bayan fitness salonu ile hizmet verilmektedir. 

Fitness Salonu Ücret Tarifesi

 

Konukevi
 

Konuklara kaliteli, hesaplı konaklama hizmeti sunan Konukevimizde 26 oda 'da 42 yatak kapasitesi ile hizmet sunulmaktadır.  

17 oda ve 28 yatak bulunan konukevi ana binamızda odalarımızın her birinde klima, telefon, mini buzdolabı, led TV, kablosuz internet bağlantısı ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunmaktadır.

9 oda ve 14 yatak bulunan ek binamızda odalarımızın her birinde telefon, mini buzdolabı, led TV, kablosuz internet bağlantısı ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunmaktadır.

Konukevi Ücret Tarifesi